Lagoa Ecotowers
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Verwarmd zwembad |
| Spa en ontspanning Turks stoombad Jacuzzi | Eten op locatie Restaurant Snackbar aan het zwembad | Kindvriendelijk Kinderbox Kindermenu Kiderclub Kinderspeelruimte |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Dit comfortabele Lagoa Ecotowers Caldas Novas hotel ligt vlak bij het Lagoon Spa Park en op 6 km van het Waterpark Di Roma en beschikt over een zwembad waar gasten een duik in kunnen nemen. In het hotel wordt een Wi-Fi aangeboden in de hele accommodatie.
Dit hotel is gelegen binnen 15 minuten rjden weg van de Matriz-kerk. De Clube Privé ligt ook op 7 km van dit pand. Voor wie van ver komt, ligt de luchthaven Caldas Novas op 15 minuten rijden.
De kamers van Lagoa Ecotowers bieden gasten een flatscreen TV met satellietzenders en gemakken zoals airconditioning. Er zijn een apart toilet en een douche in de badkamers. De privébadkamers zijn uitgerust met een apart toilet en een douche, evenals comfortabele extra's, waaronder een haardroger en badlakens.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Kleedkamer
Horeca
- Restaurant
- Snackbar aan het zwembad
- Diner
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Verwarmd zwembad
- Buitenzwembad
- Vermaak
- Tuin
- Sauna
- Turks stoombad
- Jacuzzi
- Warmwaterbronbad
- Openbaar bad
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Huishouding
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Kinderbox
- Kindermenu
- Kinderspeelruimte
- Kiderclub
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ✈
Hoe ver is de luchthaven Caldas Novas van comfortabele Lagoa Ecotowers hotel?
Er is een 5 km afstand tussen Caldas Novas en comfortabele Lagoa Ecotowers hotel. - 🚗
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Lagoa Ecotowers hotel?
Lagoa Ecotowers hotel biedt een een privéparkeerplaats aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in comfortabele Lagoa Ecotowers hotel uitchecken?
Klanten van comfortabele Lagoa Ecotowers hotel moeten tot 13:00 uitchecken. - ❓
Vind ik een werkplek in mijn kamer in dit comfortabele hotel?
Ja, in sommige kamers is een werkruimte beschikbaar in dit comfortabele hotel. - ❓
Wat voor soort zwembad biedt comfortabele Lagoa Ecotowers hotel?
Er is een zwembad beschikbaar bij comfortabele Lagoa Ecotowers hotel.